Doprava a platba

V rámci čo najpohodlnejšieho nakupovania v našom e-shope sme pre našich zákazníkov pripravili niekoľko možností platieb a dopravy. Je len na každom zákazníkovi pre akú dopravu a v závislosti na tom aj platbu sa rozhodne, tak aby jeho nákup a následne prevzatie objednaného tovaru vyhovoval jeho požiadavkam.

Možnosti platieb.

1. Hotovostná platba:
Hotovostná platba je možná len pre zákazníkov, ktorý si objednaný tovar plánujú vyzdvihnúť priamo osobne na našej predajni Kriváň v Prešove.

2. Platba na dobierku.
Platba na dobierku je rozšírená možnosť platby v každom eshope. V prípade, že sa zákazník rozhodne pre možnosť platby na dobierku, tak objednaný tovar zaplatí priamo pri prevzatí od kuriéra, na pobočke pošty, prípadne na inom odbernom mieste, ktoré vám ponúkame.

Možnosť platby na dobierku je v našom eshope spoplatnená sumou 0,50.-€ za dobierku. Cena je stanovená a konečná s DPH!

3. Platba na bankový účet.
Zákazník má možnosť za svoju objednávku zaplatiť aj prevodom na účet našej spoločnosti. V prípade platby prevodom, zákazník ako variabilný symbol vždy uvedie číslo objednávky. Týmto docielime rýchle spárovanie platby s prípadnou objednávkou zákazníka.

Číslo účtu pre platby: SK8975000000000383207323


Možnosti dopravy.

V prípade, že Vaša objednávka presiahne sumu 60.-€ zákazník získava dopravu ZDARMA!

Systém automaticky túto hodnotu prepočítava, takže v prípade, že zákazník presiahne túto stanovenú cenu, sytém nastaví automaticky dopravu na určenú hodnotu.

1. Osobný odber na predajni.
Zákazník má v rámci tejto možnosti vyzdvihnúť si svoju prípadnú objednávku osobne priamo v našej predajni Kriváň v Prešove. Odber takejto objednávky je možný len v pracovných hodinách, ktoré sú uvedené v našom kontakte.

2. Zásielka Balík na poštu.
V prípade tejto možnosti, si zákazník vyberie možnosť doručenia zásielky na ním vybranú pobočku Slovenskej pošty. Pri tejto doprave sa v rolovacom menu zákazníkovi zobrazia všetky aktuálne dostupné pobočky Slovenskej pošty.

Cena prepravy pre Balík na poštu je stanovená na sumu 3,80.-€ vrátane DPH.

3. Zásielka doručená kuriérom na adresu.
Momentálne veľmi obľúbená možnosť prepravy tovaru. Pri doručení prostredníctvom kuriéra je doba doručenia spravidla hneď na druhý deň. Pri možnosti doručenia prostredníctvom kuriéra sa jedná o prepravu zásielky na adresu, ktorú pri tvorbe objednávky zadá zákazník, ako adresu doručenia.

Cena prepravy Kuriér je stanovená na sumu 4,80.-€ vrátane DPH.

4. Zásielka doručená na odberné miesto Zásielkovňa.sk
Náš e-shop je napojený aj na systém doručovania zásielok v rámci dopravy spoločnosti Zásielkovňa. Spoločnosť Zásielkovňa prevádzkuje niekoľko tisíc odberných miest v rámci Slovenska a je len na rozhodnutí zákazníka pre ktoré odberné miesto sa rozhodne. V prípade, že sa rozhodnete pre túto možnosť doručenia, systém Vám pri tejto doprave ponúkne vyskakovacie okno, kde si vyhľadáte miesto doručenia, ktoré Vám vyhovuje. Pri detaile vybraného miesta máte možnosť vidieť otváracie hodiny, adresu ako aj možnosť, či je možné na vami vybranom mieste za zásielku platiť online kartou.

Cena prepravy na odberné miesto prostredníctvom Zasielkovna.sk je stanovená na sumu 3,40.-€ vrátane DPH.
Kamenná predajňa
Kriváň - metrový textil,
Hlavná 136,
080 01 Prešov
Kontakt
+421 905 524 188
+421 905 126 080 
+42+ 907 386 064
info@krivanobchod.sk
Marián Sivulič - Kriváň,
Hlavná 136, 080 01 Prešov

IČO: 17153051
DIČ: 1020739258
IČ DPH: SK1020739258
0
Váš košík