Blog / Články
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac

Zľavové kupóny

Úvod InfoZľavové kupóny

Našou snahou pri predaji, je v prvom rade poskytnúť zákazníkom kvalitný tovar v širokej oblasti metrového a bytového textilu. Preto neustále rozširujeme ako našu ponuku, tak aj možnosti nášho e-shopu, aby zákazník nie len našiel to čo potrebuje, ale aby sa aj rád vracal k nákupu v našom e-shope. Preto neustále vylepšujeme a dolaďujeme možnosti v našom e-shope, tak aby "šli s dobou".


Jedným s týchto nástrojov na podporu predaja sú aj zľavové kupóny. Zľavové kupóny nám slúžia ako účinný nástroj pri podpore predaja našich výrobkov a tak pre vás našich zákazníkov prinášajú ešte výhodnejšie ponuky.

Kupóny využívame hlavne pri promo akciách k novým druhom tovaru, ďalej napríklad špeciálne kupóny pri podpore predaja určitého výrobcu a jeho produktov, ale aj ako napríklad zľavové kupóny napríklad na dopravu zdarma v určitom období.


Ako e-shop poskytujeme zľavové kupóny vo forme zľavy a to buď vo výške percentuálnej, alebo pevne stanovenej v určitej sume. Naše kupóny sú buď vystavené na určité časové obdobie, potom kupóny na jednorazové použitie, kupóny k niekoľkonásobnému použitiu, napríklad ako odmnena za nákup nad určitú sumu objednávky.


V prípade, že vystavíme nejaký kupón, tak zákazník tento kupón obdrží automaticky pri splnení určitých podmienok pri nákupe, ktorý následne obdrží na svoj email uvedený napríklad v objednávke, ktorú vytvoril. Kód kupónu spravidla obsahuje reťazec písmen a čísiel, ktoré náhodne generuje systém a tento kód po obdržaní môže následne zákazník použiť pri tvorbe svojej ďalšej objednávky, pričom zadaním takéhoto kupónu do príslušnej kolónky v košíku, získava zľavu v závislosti na kupóne a jeho účelu použitia.


Veríme, že aj touto možnosťou sme pre vás ten správny e-shop pri kúpe našich produktov a budete spokojný s našimi službami, ako aj tovarom.
Systém zľavového kupónu, výšku percentuálnej zľavy, výšku fixnej zľavy, účel použitia, ako aj časové použitie kupónov určuje výhradne prevádzkovateľ e-shopu krivanobchod.sk a je oprávnený tieto kupóny meniť, prípadne upravovať v závislosti na účinnosti jednotlivých kupónov pri podpore predaja.