Blog / Články
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac

Vernostný program

Úvod InfoVernostný program

Vernostný program v našom e-shope slúži predovšetkým pre našich stálych zákazníkov, ktorý sa zaregistrovali ako nakupujúci v našom e-shope. Týmto systémom sme sa znažili "odvďačiť" zákazníkom, ktorý sa radi vracajú k nákupom a nejako bez zbytočných komplikácií sa im revanšovať. Vytvorili sme preto vernostný bodový program, ktorý je pomerne známy aj z iných obchodov s ktorými sa bežne stretávame.


Systém je pomerne jednoduchý a funguje na princípe bodovej hodnoty pridelenej podľa ceny tovaru v našom e-shope.

V prvom rade, každý nový zákazník, ktorý sa zaregistruje v našom eshope získava automaticky 10 bodov za svoju registráciu. Ďalšie body automaticky získava za nákup uskutočnený v eshope a to v pomere 1€ rovná sa 1 bod. Takže ak zákazník uskutočnil nákup v hodnote 60€ po uzavretí jeho objednávky zaplatením, sa mu na jeho bodový účet automaticky pripočíta 60 bodov, ktoré môže v nasledujúcej objednávke použiť ako zľavu z ceny.

Cenová úroveň jedného bodu je 1 bod rovná sa 0,005.-€ zľavy.Samozrejme, že zákazník tieto body nemusí zameniť za zľavu v ďalšom nákupe, ale môže si takto nahromadiť viac bodov a až následne podľa vlastného uváženia použiť, čiže viac bodov, väčšia výška zľavy.


O výške svojho bodového konta sa zákazník automaticky dozvie po prihlásení sa ako registrovaný zákazník vo svojom účte. Taktiež ako registrovaný zákazník vo svojom konte vidí všetky svoje obljednávky a veci súviace s jeho nákupom na krivanobchod.sk