Blog / Články
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac

O nás

Úvod InfoO nás

Vítame Vás v našom e-shope krivanobchod.skNaša spoločnosť bola založená v roku 1992 so zameraním na predaj metrového textilu zákazníkom. Ako rodinná spoločnosť naše podnikanie neustále rozvíjame a snažíme sa našim zákazníkom priniesť vždy niečo nové. V začiatkoch našej spoločnosti sme sa hlavne zameriavali na predaj v oblasti regiónu mesta Prešov, kde sme otvorili aj známu predajňu s metrovým textilom Kriváň - metrový, bytový textil. Táto predajňa sa stala široko známa vďaka tomu, že sme neustále rozširovali sortiment tovaru metrového textilu, kde si každý zákazník dokáže vybrať.

Stali sme sa priekopníkmi v oblasti neustáleho predstavovania rôznych látok a hlavne materiálov s ktorých sú tieto látky vyrobené. Navyše v pravidelných intervaloch a v podstate na dennej báze máme vždy nové vzory látok ako aj súvisiaceho tovaru v oblasti bytového textilu.


Popri oblasti predaja metrového textilu sme vzhľadom na naše nadštandartné vzťahy s rôznymi dodávateľmi látok, rozšírili prirodzenou cestou aj iný sortiment z obasti bývania a to o kompletný sortiment bytového textilu. Či už sa jedná o rôzne obliečky, kuchynský textil, kúpeľňový textil, deky, prehozy, dekoračné látky atď.


Keďže predaj sa vývíja na každodennej báze pristupili sme preto aj na predaj prostredníctvom internetu a to cez náš online shop : www.krivanobchod.sk

Učinili sme tak aj na základe žiadostí našich pravidelných zákazníkov, ktorý u nás osobne nakupovali, ale bývali mimo mesta Prešov.


V našom eshope nájdete široký sortiment metrového textilu v materiáloch od "výmyslu sveta" a samozrejme v rôznych šírkach, ktoré máme skladom. Nájdete tu rôzne závesy, záclony, obrusy, bavlnené látky, hodvábne látky, flisové látky, ako aj látky z iných materiálov ale aj doplnkový sortiment ktorý je potrebný pri rôznych krajčírskych prácach.


Ďalšou našou aktivitou je aj výroba bytového textilu, teda rôznych doplnkov do kuchyne, kúpeľne a všeobecne do domácnosti, ako aj výroba posteľných plachiet, šitie vankúšov, prikrývok, paplónov a ďalšieho tovaru. Preto vieme splniť aj špecifické požiadavky našich zákazníkov v tejto oblasti, priamo v našej dielni.


Veríme, že Vás naša ponuka v tejto oblasti osloví a bude z radosťou vyberať a nakupovať tú vašu správnu látku, či výrobok, aby ste si splnili svoje sny, či už v oblasti vašej vlastnej výroby šiat, oblekov, alebo iných textilných výrobkov, alebo si vyberiete niečo "hotové" z našej ponuky.


Prajeme Vám bohatý výber a spokojnosť s našimi produktami. Tím Kriváň.